Cześć :) to moja pierwsza notka na blogu, mam nadzieje ze z koleją będzie mi coraz
łatwiej. Powoli się „z tym” wszystkim oswajam :) Monia mnie motywuje do działania, ciągle
wymyśla coś nowego.... ma milion pomysłów
na minutę! Zobaczycie jeszcze niejednym
Was zaskoczy! Ona działa szybko, a ja powoli staram się nadrabiać zaległości ;)
Dziś pokrótce o dłoniach, paznokciach… a w szczególności o
moich, teraz już mogę powiedzieć, ulubionych lakierach do paznokci firmy Golden
Rose.
„Dłonie są wizytówką każdego człowieka” – zgadzacie się z
tymi słowami? Ja oczywiście się zgadzam w 100%. Ponieważ, dłonie jak i paznokcie wiele mówią
na temat drugiej osoby. Świadczą między innymi o wieku, kondycji organizmu, jak również o rodzaju wykonywanej
pracy, a przede wszystkim o nas... czy o
nie dbamy i w jaki sposób to robimy. Jednak często nie przywiązujemy tak wielkiej wagi do ich pielęgnacji, a potrzebują jej dokładnie tyle samo co nasze ciało, twarz czy włosy.
Zdarza się tak, ze zwracamy uwagę na czyjś wygląd dłoni.
Patrzymy czy są one zadbane, czyste , czy paznokcie są wymalowane.. i właśnie w
taki o to sposób zazwyczaj wyrabiamy sobie opinie na temat drugiej osoby. Łatwiej jest ocenić kogoś, niż samego siebie. Więc zanim ocenimy, warto najpierw spojrzeć
na nasze dłonie, czy są one takie, jakie byśmy chcieli je mieć.. ;)
Wielkimi krokami nadchodzi zima.. a w tym okresie potrzebują
one szczególnej pielęgnacji. To było krótkie wprowadzenie do kolejnej notki,
która będzie właśnie o tym, jak w prosty sposób zadbać o dłonie i paznokcie.
Golden Rose
Color Expert Nail Lacquer – to moje ulubione lakiery do paznokci!
Nigdy nie byłam przekonana do końca do lakierów z firmy
Golden Rose. Nie pokrywały zbyt dobrze, bardzo długo trzeba było czekać aż
lakier wyschnie na paznokciach ( nie pomagały nawet preparaty przyspieszające
wyschnięcie ), więc przestałam je
kupować i przerzuciłam się na inną firmę.
Pewnego razu, przechodziłam obok ich sklepu - zauważyłam nową linię
lakierów. Oczywiście skusiłam się, pomyślałam, że może tym razem mnie nie
zawiodą. I właśnie tak się stało. Od tej pory jestem ich wierną fanką. Mają
bardzo bogatą gamę kolorów, bardzo dobrze pokrywają płytkę paznokcia. Są trwałe, a
przede wszystkim szybko schnące! A jak
to mówią „ kobieta bezbronna jest tylko wtedy, kiedy ma świeżo pomalowane
paznokcie” ;) Cena jest również przyzwoita – jedyne 5,90zł. Naprawdę polecam!
Mam już ich sporo, jednak ciągle czuje niedosyt. Lakierów nigdy nie za dużo :) Ciekawa jestem jakie są Wasze opinie na ich temat.. ? :)
![]() |
To moje ulubione kolory;) |
Klaudia.
